У розчині масова частка солі 25%. Знайдіть масу розчину, що містить 60г цієї солі.


Ответы на вопрос

Отвечает Козыдуб Виктория.

Ответ:

25%- 60г.

75%- Хг.

Х=75%*60г/25=180(маса води)

m(p-pa)=180г+60г=240г

вiдповiдь : маса розчiну солi = 240г.

Объяснение:

Або коротше:

Х-100%

60г-25%

Х=60*100:25=240г