Яку масу має сульфатна кислота H2SO4 кількість речовини 0.5 моль​


Ответы на вопрос

Отвечает Ткаченко Коля.

Ответ:

Объяснение:

m=n×M

M(H2SO4)=2+32+64=98

m=0,5×98=49