Скільки грамів магнію прореагує з 29,2 г хлоридноі кислоти


Ответы на вопрос

Отвечает Божок Дарина.

Ответ:

Mg + 2HCl = MgCl2 + H2

n(HCl)=29.2/36.5=0.8

m(Mg)=24*0.8/2=9.6 грамм

Объяснение: