СРОООЧНО!Обчисліть масу солі яка утвориться при взаємодії 25 грамів магнію з достатньою кількістю

хлоридноі кислоти.​

Ответы на вопрос

Отвечает Журавель Иван.
Mg + 2HCl → MgCl2 + H2

25 / 24,3 = X / 95,3

X = 25 × 95,3 / 24,3 = 98 г

Відповідь: m (солі) = 98 г.