1)У 185 грамів воды розчинили 45 грамів цукру. Яка маса розчину? 2)У 250 грамів води розчинили 75

грамів кухонної солі. Яка маса розчину? 3)У 200 грамів води розчинили 43 грамів цукру та 7 грамів кави. Яка маса напою?

Ответы на вопрос

Отвечает Lisovska Marta.

Ответ:

1) 185+45= 130

2) 250+75= 325

3) 200+ 43+7= 250

Объяснение: