Відносна густина газу за киснем 2 яка маса 10 л цього газу


Ответы на вопрос

Отвечает Мерсекова Аида.

Ответ:

готово

Объяснение:

1. M = 2*32 = 64

2. Масу знаходимо за пропорцією:

х/64=10/22,4

х = 28,6 г