визначте молярну масу простої речовини якщо 0,25 моль її мають масу 8г яка це може бути проста

речовина​

Ответы на вопрос

Отвечает Науменко Влад.

Ответ:

M= m/n = 8/0,25 = 32. Це може бути сірка, кисень

Объяснение: