Визначити відносну густину С2Н6 за киснем , та густину за вугликислим газом​


Ответы на вопрос

Отвечает Дегтярёва Кристина.

Ответ:

Объяснение:

D(O2)=Mr(C2H6)/Mr(O2)=30/32=0,9

D(CO2)=30/44=0,7