Яка кількість речовини відповідає залізу fe масою 112г​


Ответы на вопрос

Отвечает Рубан Вова.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

m(Fe) = 112 г

Найти:

n(Fe) - ?

Решение:

M(Fe) = 56 г/моль

n(Fe) = m(Fe) / M(Fe) = 112/56 = 2 моль