Який об'єм займають 10 г водню і 10 моль водню​


Ответы на вопрос

Отвечает Козьяков Илья.

Ответ:

Объяснение:

m/M=V/Vm

V= m×Vm÷M = 10×22,4÷2= 112л - займають 10г водню

n= V/Vm

V= n*Vm = 10*22,4= 224л - займають 10моль водню