Обчисліть кількість речовини води масою 7.2 г.


Ответы на вопрос

Отвечает Новиков Вадим.

Ответ:

Объяснение:

Дано

m(H2O) = 7,2 г

М(Н2О) = 18 г/моль

Найти

n(H2O)

n(H2O) = m / М = 7,2 г / 18 г/моль = 0,4 моль