СРОЧНО ПОЖАЛУЙСТАзнайти масу харчової соди NaHCO3 кількістью речовини 10 моль​


Ответы на вопрос

Отвечает Лукинская Надежда.

Ответ:

Объяснение:

Поскільки формула кількість речовини =m/M перетворюємо і знаходимо m

M(NaHCO3)=23+1+12+16×3

m=v×M