Кількість речовини (моль) хлору об'ємом 448 л (за н. у.) становить 1. 102. 203. 404. 60​


Ответы на вопрос

Отвечает Диденко Настя.

Ответ:

2)

Объяснение:

Дано

V(Cl2) = 448 л

Vm=22,4 л/моль

Найти

n(Cl2)

n(Cl2) = V(Cl2) / Vm = 448 / 22,4 =20 моль