Обчисліть кількість речовини в порції води що містить 12,04*10(в23 степені) молекул​


Ответы на вопрос

Отвечает Полунина Соня.

Ответ: 2 моль

Объяснение:

n(H₂O) = N/N(A) = 12,04*10²³/6,02*10²³ моль⁻¹ = 2 моль

Відповідь: 2 моль