Визначте значення відносної молекулярної маси та частку оксигену у сполуці AI(OH)3​


Ответы на вопрос

Отвечает Чернышов Александр.

Mr (Al(OH)3) = 27 + (16 + 1) × 3 = 78

78 — 100%

48 — X

X = 48 × 100 / 78 = 61,5% — масова частка оксигену в сполуці.