ДОПОМОЖІТЬ ДАЮ 100 БАЛІВ!!!!! ТРЕБА СРОЧНО До розчину калій нітрату масою 15 г, в якому розчинена

речовина масою 5 г долили воду об'ємом 10 мл. Обчисліть масову частку солі в новому розчині.

Ответы на вопрос

Отвечает Виницкий Даниил.

Ответ:

21,64%

Объяснение:

дано

m(x) = 5

m(KNO3) = 15г

V(H2O) = 10

W - ?

n(H2O) = V(H2O) \ Vm

n(H2O) = 10\22.4 = 0.45

n(H2O) = m(H2O)/Mr(H2O)

m(H2O) = n(H2O) * Mr(H2O) = 0.45 * 18 = 8.1

W = n(x) \ m(KNO3) + m(H2O) * 100% = 5\15 + 8.1 * 100%= 5\23.1 * 100% = 21.64%