Даю 50 балів! Задача. Змішали два розчини. Маса першого розчину 400г з масовою часткою цукру в

ньому 14%. Маса другого розчину 1000г з масовою часткою цукру в ньому 20%. Знайти масу розчину, що утворився після змішування та масову частку цукру в новому розчині. (проценти не додаються)​

Ответы на вопрос

Отвечает Закиров Сабир.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

m₁(p-ну) = 400 г

w₁ = 14% або 0,14

m₂(р-ну) = 1000 г

w₂ = 20% або 0,2

Hайти: w₃(цукру) - ?

m₃(цукру) = m₁(p-ну) * w₁ + m₂(р-ну) * w₂ = 400 * 0,14 + 1000 * 0,2 = 256 г

m₃(р-ну) = m₁(p-ну) + m₂(p-ну) = 400 + 1000 = 1400 г

w₃(цукру) = m₃(цукру)/m₃(р-ну) * 100% = 256/ 1400 * 100% = 18,28%