До розчину глюкози масою 400г з масовою часткою глюкози 10% долили 200г води. Обчислити масову

частку глюкози в новоутвореному розчині. ​

Ответы на вопрос

Отвечает Вышегородцева Ксения.

Дано:

m'(розч. глюкози) = 200 г

ω'(глюкози) = 10%=0,1

+m(H2O) = 200 г

ω(глюкози) - ?

m(розч. глюкози) = 400 г + 200 г = 600 г

m(глюкози) = 200 г×0,1 = 20 г

ω(глюкози) = 20 г/600 г = 0,0333 = 3,33%

Відповідь: 3,33%