7 Теңдеулерді жаз және оларды шеш. а) 17 214 пен белгісіз санның айырмасы 360 пен 21 сандары-ның

көбейтіндісіне тең.Спасибо​

Ответы на вопрос

Отвечает Валиев Николай.
17214-y=360*21
17214-y=7560
y=17214-7560
y=9654
17214-9654=360*21