5.Теңдеілерді жаз және оларды шеш ә)d мен 863 сандардың айырмасы 39565 пен 205 сандардың

бөліндісіне тең

Ответы на вопрос

Отвечает Пронина Даша.

Ответ:

5020+z=36054×23

5020+z=829242

z=829242-5020

z=824222

5020+82422=36054×23