Напишіть формулу сполуки, до складу якої входить 2 атоми Натрію, атом Сульфуру та 3 атоми Оксигену.

Обчисліть молекулярну масу сполуки та масову частку Оксигену в ній.​

Ответы на вопрос

Отвечает Бойко Денис.

Відповідь:

Na2SO3

Mr(Na2SO3)=23*2+32+3*16=126

w(O)=48*100/126=38,1%

Пояснення: