Напишіть формулу сполуки, до складу якої входить атом Магнію, атом Сульфуру та 4 атоми Оксигену.

Обчисліть молекулярну масу сполуки та масову частку Оксигену в ній.

Ответы на вопрос

Отвечает Полякова Лиза.

MgSO4

M(MgSO4)= 24+32+16*4=120 г/моль

w(O)= 64/120 *100%=53%