РОЗВʼЯЖІТЬ ЗАДАЧУ Обчисліть масову частку Купруму в малахіті (СиОН)2C03 (у відсотках з точністю до

ЦІЛОГО ЧИСЛА) поможіть

Ответы на вопрос

Отвечает Толеушов Дамир.

Ответ:

Объяснение:

Mr(Cu2(CO3)(OH)2) = Ar(Cu) * 2 + Ar(C) + Ar(O) * 3 + Ar(O) * 2 + Ar(H) * 2 =

64 * 2 + 12 + 16 * 3 + 16 * 2 + 1 * 2 = 222

w(Cu) = Ar(Cu) * n/Mr(Cu2(CO3)(OH)2) * 100% = 64 * 2/222 * 100% = 58%