ГКО Д-11. Складіть формулу сполуки Натрію з Оксигеном. Обчисліть та запишітьу відповіді масову

частку Оксигену в ній (у відсотках із точністю до цілого числа).​

Ответы на вопрос

Отвечает Осипов Кирилл.

Ответ:

26 %

Объяснение:

4Na + O2 = 2Na2O

Mr(Na2O)=2×Ar(Na)+1×Ar(O)=2×23+16=62

ω(O)=( 1×Ar(O) / Mr(Na2O) )×100% = (16/62)×100%= 0,258×100%≈26%

Відповідь: ω(O)≈26%