Обчисліть відносну молекулярну масу речовини, формула якої Cu(NO3)2​


Ответы на вопрос

Отвечает Кузьменко Аня.

Ответ: Mr(Cu(NO₃)₂) = Ar(Cu) + [Ar(N)+3Ar(O)*3] = 64+(14+3*16)*3 = 188

Mr(Cu(NO₃)₂) = 188 г/моль

Объяснение: