5. Щоб привабити бджіл для опилення, рослини обприскують розчином сахарози. Для його приготування

розчиняють чайну ложку цукру у воді об'ємом 1 л. Обчисліть масову частку сахарози в такому розчині. Уважайте, що в чайній ложці міститься цукор Г масою 5 г, а густина води - 1 г/ CM3

Ответы на вопрос

Отвечает Пряничников Александр.

Відповідь:

1л=1000мл=1000г

m(розч)=1000+5=1005г

w=5*100/1005=0,5%

Пояснення: