Для порції газу сірководню H2S, маса якого становить 22,5, обчисліть об'єм цієї порції газу за н.у.

СРОЧНО

Ответы на вопрос

Отвечает Агулов Паша.

Ответ:

Объяснение:

Дано

m(H2S) = 22,5 г

M(H2S) = 34 г/моль

Vm=22,4 л/моль

Найти

V(H2S)

n(H2S) = m / M = 22,5 / 34 = 0,7 моль

V(H2S) = Vm *n = 22,4 * 0,7 = 15,68 л