Для порції сірководню H2S , маса якого становить 22,5 г,обчисліть кількість речовини сірководню​


Ответы на вопрос

Отвечает Токарева Инна.

Ответ:

Объяснение:

Дано

m(H2S) = 22,5 г

M(H2S) = 34 г/моль

Найти

n(H2S)

n(H2S) = m / М = 22,5 / 34 = 0,66 моль