Яка маса 6 моль водню. Скільки молекул міститься в цій порції.


Ответы на вопрос

Отвечает Суркова Дашенька.

m (H2) = n × M = 6 × 2 = 12 г

N = n × Na = 6 × 6,02 × 10²³ = 36,12 × 10²³