Калій оксид масою 37,6 г повністю прореагував з бромідною кислотою.Обчисліть маси продуктів реакції.


Ответы на вопрос

Отвечает Павлюк Анастасия.

Ответ:

Объяснение:

  37,6 г                              Х г               Х г

  K2O    +     2HBr     =     2KBr     +     H2O

n=1 моль                       n=1 моль           n=1 моль

М=94 г/моль          М = 119 г/моль        М = 18 г/моль

m=94г                      m= 119 г                  m=18 г

37,6 г  К2О   -   Х г  KBr

94 г    К2О    -   119 г  KBr

m(KBr) = 37,6 * 119 / 94 = 47,6 г

37,6 г  К2О   -   Х г  Н2О

94 г    К2О    -   18 г  Н2О

m(H2O) = 37,6 * 18 / 94 = 7,2 г