Відомо m(розчину)-150 г W(солі)-0,05г Знайти m(води) m(солі/)


Ответы на вопрос

Отвечает Безрукова Поля.

Ответ:

m(солі) = W×m(розч.) = 0,05%×150= 7,5г;

m(H2O) = m(розч.) - m(солі) = 150г - 7,5г = 142,5г

Відповідь: m(солі) = 7,5г; m(H2O) = 142,5г.

Це якщо масова частка солі вже поділена на 100%, якщо ні, то відповідь така:

m(солі) = W×m(розч.):100 = 0,05%×150:100%= 0,075г;

m(H2O) = m(розч.) - m(солі) = 150г - 0,075г = 149,925г

Відповідь: m(солі) =0,075г; m(H2O) = 149,925г.