Визнач індекси у формулі нітроген(III) оксиду, та встанови масу 23 моль цієї речовини.ПОЖАЛУЙСТА

ОЧЕНЬ НАДО

Ответы на вопрос

Отвечает Bojko Gleb.

Відповідь: N2O3

m=(14*2+16*3)*23= 1748 ( г)