Яка маса солі міститься в розчині масою 100 г із масовою часткою розчиненої речовини 21 %.


Ответы на вопрос

Отвечает Клещевников Дима.

За формулою: W=(m(р.р.)/m(р-ну))*100%=>

m(р.р.)=W*m(р-ну)/100%=0,21*100=21г

Відповідь маса розчиненої речовини 21 г