Знайдiть масу осаду, що утворився в результатi взаэмодiй ферум II сульфату з калiй гiдроксидом

масою 40,8г!!! Помогите

Ответы на вопрос

Отвечает Коркина Кристина.

FeSO4 + 2KOH → Fe(OH)2↓ + K2SO4

M (KOH) = 39 + 16 + 1 = 56 г/моль

M (Fe(OH)2) = 56 + 16 × 2 + 1 × 2 ≈ 90 г/моль

Складемо пропорцію:

40,8 / 56 = X / 90

X = 40,8 × 90 / 56 = 65,57 г