СРОЧНО ПРОШУ! Яка кількість тепла вилучиться при згорянні 36 літрів етану за стандартних умов.


Ответы на вопрос

Отвечает Линник Кирилл.

Ответ:

C6H6+O2=6CO2+3H2O

36/22.4=1.6 моль

1.6×6=8 моль CO2

8×44=352 гр CO2

1.6×3=4.8 моль H2O

4.8×18=86.4 гр H2O