Відносна густина за воднем деякого газу 8,5. Обчисліть молярну масу цього газу.​


Ответы на вопрос

Отвечает Улдарбек Мерей.

Ответ:

17 г/моль

Объяснение:

Dh2(газу) = М(газу)/М(Н2)

М(газу) = Dh2(газу) × М(Н2) = 8,5×2 = 17 г/моль