Густина газу за повітрям 0 138. яка густина цього газу за воднем


Ответы на вопрос

Отвечает Galyant Viktoriya.

Ответ:

2

Объяснение:

Дано:

Dпов (Х) =0,138

Знайти:

Dн2 (Х)-?

Розв`язання

Dпов = M(Х) / Мпов,      Мпов=29

М(Х) = D*Мпов= 0,138 * 29 = 4

Dн2 = M(Х) / Мн2,      Мн2 = 2

Dн2 = 4/ 2 = 2