Через бромну воду, яка містить 5 моль брому, за нормальних умов пропустили етин. Відбулось повне

бромування етину. Який об’єм (л) газу пропускали? Відповідь позначте числом.

Ответы на вопрос

Отвечает Мартюшова Ирина.

Ответ:

56 л

Объяснение:

Спочатку працюємо з умовою

дано n(Br2) = 5 моль

щоб знайти n етину (на поч. р-ї) потрібно n(Br2)/2 оскільки в бромній воді 2 молекули, а в молекулі етину 1 .

виходить, n(C2H2)=2.5 моль

за формулою n= V/V(молярне)

V=n*V= 2.5*22.4= 56(л)