Обчисліть відносну густину метану CH4 за повітрям і киснем​


Ответы на вопрос

Отвечает Депутат Абу.

Ответ:

Объяснение:

Mr(CH4)=12+4×1=16

Mr(O2)=32

Mr пов=29

Dо₂(CH4)=Mr(CH4) / Mr(O2)=16/32=0,5

Dпов(CH4)=Mr(CH4) / Mrпов=16/29=0,552

Відповідь: Dо₂(CH4)=0,5  Dпов(CH4)=0,552