Обчисліть відносну густину метану СН4 за повітрям


Ответы на вопрос

Отвечает Петрушин Дмитрий.

D = M(CH₄)/М(возд)

M(CH₄) = 12 + 4*1 = 16

М(возд) = 29

D = 16/29 = 0,55