Обчисліть об'єм SO2 масою 70,5 г СРОЧНО!!


Ответы на вопрос

Отвечает Смоквина Анжелика.

Ответ:

об'єм SO2 за нормальних умов = 1,1*22,4=24,675 дм3

Объяснение:

молярна маса SO2 = 32+16*2=64 г/моль

ню (кількість речовини)=70,5/64=1,1 моль

об'єм SO2 за нормальних умов = 1,1*22,4=24,675 дм3