Обчислити масу циклогексану ,що утворився в результаті гідрування бензену масою 156 г ​​


Ответы на вопрос

Отвечает Пахомова Эрика.

Ответ:

168 гр

Объяснение:

С6Н6+3Н2=С6Н12

m(C6H6)/M(C6H6)=x/M(C6H12)

x-m(C6H6)

x=168

m(C6H6)=168 гр