у результаті каталітичного гідрування 384,6г бензену одержали 258,5г циклогексану при відносному

виході продукту 80% . укажіть який відсоток бензену від загальної маси прореагував

Ответы на вопрос

Отвечает Бернацкая Виолетта.

Ответ:

78%

Объяснение:

M(C6H6)=78 г/моль  M(C6H12)=84 г/моль

С6H6 + 3H2 [kat] = C6H12

n(C6H12)=258.5/84

n(C6H6)=n(C6H12)/0.8

n(C6H6)=258.5/(84*0.8)

m(C6H6)=(258.5/(84*0.8))*78=300 грамма

W(Reac C6H6)=300/384.6=0.78 - 78%