Помогите пж)))) а) горіння циклогексану б) хлорування циклопентану в) гідрування циклопропану г)

бромування циклогексану д) взаємодія 1,4 дихлорбутану з цинком е) взаємодія 2-метил, 1,4 дихлоробутану з цинком

Ответы на вопрос

Отвечает Кульпин Никита.

Ответ:

1) C6H12+ 9O2 t°= 6CO2 + 6H2O

2) C5H10 + Cl2 (hv)= C5H9Cl (хлорциклопентан) + HCl

3) H2 + C3H6 t°= C3H8

4) C6H12 + Br2 = C6H11Br + HBr

5) C4H8Cl2 + Zn = 2ZnCl + C4H10 (циклобутан)

6) CH2Cl-(CH3)CH-CH2-CH2Cl + Zn = 1-метилциклобутан