Обчисліть відносну густину сульфур (IV) оксиду за гелієм дорівнює 20 пожалуйста помогите даю 15

балов ​

Ответы на вопрос

Отвечает Дученко Світлана.

відносна густина сульфур (IV) оксиду за гелієм дорівнює 16:

D(SO2)=64/4=16

А якщо хочеш відповідь 20, тоді відносна густина повинна бути сульфур (VІ) оксиду за гелієм дорівнює 16:

D(SO2)=80/4=20