Укажи масу 3,7 моль метану Масу сполуки визнач з точністю до десятих. ​


Ответы на вопрос

Отвечает Величко Вика.

Ответ:

m(CH4)=n(CH4)×M(CH4)=3,7×16=59,2грамма

Ответ:59,2грамма