Обчисліть відносну густину амоніаку NH3 за повітрям.


Ответы на вопрос

Отвечает Абугареева Милана.

Ответ:

D1(NH3) = M(NH3) / M(пов.) = 17 / 29 =~ 0,5862

D2(NH3) = M(NH3) / M(O2) = 17 / 32 =~ 0,5313

Объяснение: