Обчислити масові частки елементів в алюміній оксиді АІ = 57%, О = 38% АІ = 59%, О = 41% АІ = 50%, О

= 50% АІ = 77%, О = 48% помогите срочноооооо пожалуйста​

Ответы на вопрос

Отвечает Ramazanova Maj.

Al2O3

w(O) - ?

w(Al) - ?
Решение:

1) w(O) = 48 / 102 * 100% = 47,05%

2) w(Al) = 54 / 102 * 100% = 52,94%

Ответ: 52,94%, 47,05%