1.Написати рівняння реакції взаємодії нітратної кислоти з: Натрієм,кальцій оксидом,калій

гідроксидом, магній (2)сульфатом.​

Ответы на вопрос

Отвечает Назаров Олег.

Ответ:

Объяснение:

2HNO3 +2 Na = 2NaNO3 + H2

2HNO3 + CaO = Ca(NO3)2 + H2O

HNO3 + KOH = KNO3 + H2O

HNO3 + MgSO4 реакция не пойдёт