Обчислити масу кухонної солі та води, необхідних для приготування розчину масою 12г з масовою

часткою солі 15%​

Ответы на вопрос

Отвечает Баязитов Артем.

Объяснение:

m(соли)=m(розчину)•w(соли)= 12×0.15=1.8г

m(H2O)=m(розчину) - m(соли)= 12-1.8=10.2г